طراحی سایت
چهارشنبه 31 شهريور 1400.

 

اخبار تصویری

 

نقشه آنلاین اصغرآباد

 

   سلام علیکم

 

   خداوند متعال را شاکرم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال نو را درک نمائیم.

   از بدو تأسیس شهرداری تا کنون در مسیر خدمت به شهروندان ، فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشته ایم. اکنون در پنجمین دوره فعالیت شوراهای اسلامی شهر و روستا، شاهد آن هستیم که رشد ، توسعه و بالندگی این شهر نسبت به گذشته شتاب بیشتری به خود گرفته و میزان رضایت مندی مردم از مجموعه شهرداری افزایش یافته است.

 

   کسب درجه 4 شهرداری و افزایش کیفیت و کمیت پروژه های عمرانی ، اجرای برنامه های گوناگون فرهنگی ، هنری ، ورزشی و اجتماعی ، انجام منظم و بهنگام امور اداری و مالی ، املاک و ساختمان و خدمات شهری ، نگهداری مناسب فضای سبز شهری و موارد متعدد دیگر ، همه و همه نشان از تلاش و همدلی و مدیریت صحیح و کارآمد در درون مجموعه شهرداری و وجود وجدان کاری و حس مسئولیت پذیری و انگیزه کارکنان و پرسنل خدوم شهرداری در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به خلق الله می باشد.

   امیدوارم که بتوانیم با پشتیبانی و همراهی شهروندان گرامی در سال جدید نیز طرح های عمرانی و خدماتی و فرهنگی دیگری را به بهره برداری برسانیم و شهری در شأن مردم اصغرآباد بسازیم.

   سالی که گذشت با خوبی ها و بدی ها ، هر آنچه كه بود ، برگی ديگر از دفتر روزگار ورق خورد ، برگ ديگری از درخت زمان بر زمين افتاد. شرایط اپیدمی بیماری جهانی کرونا ، با توجه به تجربیاتی که ما در سال های گذشته داشتیم ، یک بار دیگر همدلی ، هم یاری و همکاری مردم را به نمایش گذاشت. من نیز به سهم خود ، از همه عزیزانی که در این تلاش سهیم بودند ، تشکر می‌ کنم و از همه شهروندان می خواهم برای مقابله با این بیماری ، امسال استثنائاً در خانه بمانیم و به سفر نرویم ، در فضای مجازی عید را به همدیگر تبریک بگوییم و زیر سایه بزرگترها از خداوند کریم آرزو کنیم که سال مقابل‌مان مملو از شادی ، موفقیت ، برکت و رفع بلا باشد.

   اینجانب به عنوان شهردار اصغرآباد در سالی كه از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال «جهش تولید» مزین شده است ، ضمن عرض تبریک و تهنیت حلول سال نو و فرارسیدن عید باستانی نوروز ، به همه شهروندان بالاخص خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران سرافراز ، روحانیت معزز ، بسیجیان مخلص ، کسبه و مدیران و مسئولین گرامی شهر ؛ سلامتی و سعادت ، موفقیت و توفیق هر چه بیشتر همگان تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از خداوند قادر متعال خواستارم.

 

مسعود صابری تهرانی

شهردار اصغرآباد

1399/01/03

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

طراحی سایت
چهارشنبه 31 شهريور 1400.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 15 صفر 1443.
تاریخ قمری :
Sep 22 2021.
تاریخ میلادی :

وب سایت های دولتی

اوقات شرعی

شهروندمسئول=شهرزیبا

تبلیغات سایت