طراحی سایت
پنجشنبه 14 مرداد 1400.

 

اخبار تصویری

 

نقشه آنلاین اصغرآباد

 

    فرارسيدن نوروز را همراه با صميمانه ­ترين شادباش از طرف خودم و همکاران عزيزم در مجموعه شهرداری، به شما عزيزان و به ويژه شهروندان گرامی تبريک عرض نموده و از درگاه خداوند منان برايتان موفقيت ، نشاط و شادکامي مسئلت مي­ نمايم.

    بر خودم لازم مي ­دانم در آغازین روزهای سال 98 با نگاهي به عملکرد نسبتا مطلوب و خوب شهرداري که بر مبناي سياست گذاري شوراي اسلامی شهر صورت پذيرفته از تلاش و کوشش تک ­تک پرسنل اداری شهرداري ، نيروهاي آتش­ نشاني ، خدمات شهري و فضاي سبز و خادمان مردم تقدير نمايم.

    ان­شاا... که بتوانيم با اميد به خدا و همت دوستان عزيز شورا و شهرداري و با دعاي خير و قضاوت درست مردم فهيم شهر شهیدان اصغرآباد در این سال جديد ، سيمايي زيباتر نسبت به قبل، از شهر، در همه ­ي زمينه ­های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی را شاهد باشيم.

    بحمدا... شهرداري اصغرآباد در سال گذشته در تمامي حوزه ­ها عملکرد نسبتا رضايت ­بخشي داشته است که اين کارنامه مطلوب به پشتوانه حمايت و تلاش اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مسئولین محترم شهرستان و به خصوص صبر و تحمل شهروندان در سايه وفاق و وحدت به ثمر رسيد.

    به درستي که دست يافتن به شهري آباد و پويا که خواست تمامي شهروندان عزيز مي ­باشد تنها با اتحاد و همدلي ميسر خواهد بود. اميد است در سال نو با تلاش و کوشش مسئولان و مردم بر همين رويه تاکيد داشته و يکدل و يکصدا دست در دست همديگر شهر و ديارمان را به مهر ، بهتر از گذشته بسازيم.

    از درگاه خداوند بی­ همتا در این سالی که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) با شعار «رونق تولید» مزین گردیده است، عزت، سربلندی و توفیقات روزافزون را در سنگر خدمت به مردم قدرشناس ایران اسلامی، تحت توجهات خاصه حضرت ولی­عصر(عج) مسئلت دارم و از همه عزيزاني که براي سربلندي و سرافرازي شهر اصغرآباد تلاش مي ­کنند، خالصانه تقدير به عمل مي ­آورم.

 

دکتر مسعود صابری تهرانی

شهردار اصغرآباد

1398/1/5

 

 

 
طراحی سایت
پنجشنبه 14 مرداد 1400.
تاریخ شمسی :
الخميس 27 ذو الحجة 1442.
تاریخ قمری :
Aug 05 2021.
تاریخ میلادی :

وب سایت های دولتی

اوقات شرعی

شهروندمسئول=شهرزیبا

تبلیغات سایت